La-Duše poradna alternativní léčby

Kdo jsem

kdo_jsem.jpgJmenuji se Lada Špidlíková, pocházím z Mostu a dodnes tu bydlím i pracuji. Celý svůj život hledám způsoby, jak zlepšit život sobě i ostatním lidem. Neustále řeším, jak najít vnitřní rovnováhu sobě i ostatním, zmírnit lidem jejich bolest či trápení a pomoci tak svým klientům nalézt jejich správnou životní cestu. 

Každá lidská bytost má odpovědi na své životní otázky ukryté sama v sobě, jen je někdy nevidí či neumí správně interpretovat. Je to způsobeno tlakem okolností, přítomným stresem nebo i jen strachem ze změny, který občas číhá v každém z nás. Moje zkušenosti ukazují, že mám schopnost vcítit se do situace ostatních lidí, určitým způsobem se napojit na jejich aktuální vnímání, porozumět jejich situaci a společně tak nalézt směr k řešení jejich často obtížných životních křižovatek.

Mým posláním je alternativní léčení (např. pomocí homeopatických přípravků), nalézání východisek ve složitých životních situacích klienta (velice důležitá je jeho aktivní účast) a maximální podpora při návratu do normálního, harmonického a spokojeného života.

Vystudovala jsem vysokou školu, která svým oborem nesouvisí s terapeutickým zaměřením. Protože jsem cítila, že to není všechno, po čem moje duše touží, začala jsem nejprve s výklady tarotových karet, následně jsem absolvovala semináře Reiki a v roce 2019 jsem dokončila tříleté studium homeopatie v Homeopatické akademii v Praze doložené příslušným certifikátem. V roce 2019 jsem také absolvovala studium koučinku, který je výbornou metodou k uvědomění si sebe sama a dosahování životních cílů.